Striort Metodu

Striort Metodu

STRİORT NEDİR ?

Striort çatlakları yok etmede en etkili orta moleküler bir methottur. Çatlak, çizgilerinizin üzerinde tek tek çalışarak oradaki kolajen bağ dokunun güçlenmesini sağlar. İşlem yapılan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaştırmayı da sağlamaktadır. Onarım yapılan çatlaklarda %80 oranında iyileşme gözlemlenir. Bu kişinin cilt yapısı ile alakalıdır. Deri yırtığı olarak tanımlanan vücut çatlaklarının barındırdığı kolajeni orta moleküler bir sistem ile yeniden canlandırma temeline dayanan method iğne kesi ya da lazer gibi işlemleri içermiyor. Striort çatlak methodunda özel bir vakum sistemi kullanılmaktadır. Striort Latin Amerika’da 250 binden fazla başarılı sonuca imza atan bir çatlak onarım methodudur.

NASIL UYGULANIR ?

Yeni nesil çatlak onarım methodu olan striort kan akışını hızlandıran özel solüsyonlar kullanılarak tasarlanan fibroderms isimli vakum özellikli bir cihaz ile uygulanır. Hastanın çatlaklarının olduğu bölgeye özel solüsyonlar uygulayarak kan akışının hızlanması için 20 dk beklenilir. Bekleme sürecinden sonra vakum ile çatlaklar üzerinden çatlak yönüne doğru yapılan ileri geri hareketler ile gezinilir. Bu method özel solüsyonların yardımıyla elastin ve kolajen proteinlerini uyarma, çatlaklar üzerinde oluşturulan kontrollü hasar ile birlikte deri yırtıkları üzerinde iyileşme prensibine dayanır. İşlem 1.5-2 saat arasında sürmektedir. İşlemin neden olduğu morluk ve kızarıklık 2-3 gün içerisinde iyileşir. Son derece güvenli ve zararsız bir method olan striort işlem sonrasında ciltte kabuklanma ya da lekelenme gibi yan etkilere neden olmaz. Seansa giren danışanlarımıza 21 günlük ev devam ürünleri verilir. Bu ürünlerin düzenli kullanımı çatlak onarımı için oldukça önemlidir.

SEANS SAYISI NE KADAR OLMALIDIR ?Ü

Seans sayısı kişiye göre değişmekte olup minimum 1 maksimum 3 seans arasındadır.

ACI VE AĞRI OLUŞUR MU ?

Striort işlemi neredeyse ağrısızdır ancak bazı hassas bölgelerde kişinin acı eşiğine bağlı olarak hafif derecede ağrı oluşabilir.

İLK SEANSTA SONUÇ ALINIR MI ?

Minimum başarı oranımız %30’dur ve maksimum %80 oranında iyileşme görülmektedir. Ancak bu oranlar kişiden kişiye göre değişmektedir.