Striort Metodu

Striort Metodu

STRİORT METODU İLE ÇATLAKLARDA DEVRİM

OrjinalStriort Metodu İle Onardığımız Çatlak Türleri

Fibroderms cihazı seansları ile ameliyatsız, iğnesiz tek seansta çatlaklardan kurtulmak artık mümkün.


KOL ÇATLAKLARI | KARIN BÖLGESİ ÇATLAKLAR | GÖĞÜS ÇATLAKLARI | BACAK ÇATLAKLARI | KOL ÇATLAKLARI | SIRT ÇATLAKLARI

StriortBAĞDAT CADDESİ ERENKÖY CİNDY CADDE’DE

Tek Seansta Çatlaklarınızdan Kurtulun! Striort Çatlak Tedavisi ile, Uygulanan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaşma ve cilt yenilenmesi de sağlamaktadır.

Brezilya metodu olan Striort yöntemiyle onarım yapılan çatlaklarda ilk seanstan başlayarak %30 ile %90 aralığında başarı sağlanmaktadır.

StriortNedir ?

 

Çatlak ONARIM METODU Dendiğinde Dünyadaki en geçerli uygulama Striort!

Striort  18 Yıllık Brezilya menşeili çatlak onarım metodudur, çatlaklar önce vakumlanarak bölgedeki kan akışı hızlandırılıyor. Hemen ardından striort metodu ile çatlakların giderilmesi sağlanıyor. StriortBAĞDAT CADDESİ Bayisi Olarak Çatlak onarımında Tek Seansta %80’a yakın sonuç veren bu metodu sizlere kusursuz bir şekilde uyguluyoruz, Striort Metodu mucizevi etkiler yaratıyor.

Çatlak çizgilerinin üzerinde tek tek çalışarak oradaki collagen  ( Kolojen ) bağ dokunun güçlendirilmesini sağlayan cihazada Fibroderms denir. Çatlak (Stretch Mark) hamilelik, kilo alma veya verme, erkeklerde vücut geliştirme gibi sporlarda oluşur.
Striort Çatlak ONARIM METODU 1 seanstan oluşmaktadır.Bazı durumlarda 2.seans da gerekebilir.Kişinin beslenme, alkol sigara tüketimi, su tüketimi, çatlağın (Stretch Mark) derinliği önemlidir.

İşlem ortalama 30 dk ile 1 saat Arasında sürmektedir.Kişi sonrasında ev bakım ürünleriyle evde 21 gün boyunca tedaviye devam etmektedir. Dünyada en geçerli olan mükemmel sonuçlar veren bir uygulamadır.  Doğum Çatlakları , Gebelik Çatlakları, Hamilelik Çatlakları, Doğum Yırtıkları, Spora Bağlı Çatlaklar, Göğüs Çatlakları, Meme Çatlakları, Bacak Çatlakları, Baldır Çatlakları, Kol Çatlakları, Sırt Çatlakları, Bel Çatlakları, Büyümeye Bağlı Çatlaklar, Hormonsal Çatlaklar ve Kiloya Bağlı Çatlaklar Onardığımız Çatlak Türleridir.